סופר נולד

יצירה היא אחת הדרכים להתרגש, לשמר וגם להשפיע. אמנות הכתיבה היא מוּלדת ולפעמים נרכשת. "אופיר ביכורים", בית ההוצאה לאור המוביל בישראל ליוצרים בראשית דרכם, מאפשר לכם להגשים חלום: להביא את יכולות הכתיבה של עובדיכם לידי ביטוי משלב הרעיון ועד הוצאת ספרם לאור.

מטרתו של המיזם הארגוני-תרבותי "סופר נולד" היא מתן הזדמנות ליוצרים בראשית דרכם העובדים בארגונכם, להגיע לתודעת הציבור ו"ליילד" את הסופרים/ות הבאים הראויים לכך.

מטרת פרויקט "סופר נולד", היא לאפשר לעובדיכם להוציא את יצירתם לאור. 
המיזם יעניק אקלים תרבותי המעודד את הפרט להרגיש טוב עם עצמו ועם העיסוק שלו וימחיש לו את האופן בו הארגון המקצועי תופס אותו ומתייחס אליו. המיזם שבקצהו יכתיר את אחד העובדים כסופר בישראל, ואת כל השאר כסופרים שבדרך, יעניק גאוות יחידה, רצון להשתייך והרגשת בית שני במקום העבודה. המיזם יצור אווירה אחרת ושיחה חדשה, כזו שמביאה את ההווי המשפחתי אל מקום העבודה ויוצרת סוג של חיבור חדש למקום העבודה.

מיזם זה "ישבור" את המחיצות והמכשולים הרבים, העומדים בפני עובדיכם, שמרגישים שנולדו סופרים (כותבים למגירה), יעודד אותם להוציא מן הכוח אל הפועל את יכולות הכתיבה שלהם, וייתן במה לפרי עטם. חשוב לציין כי הצלחתם של סופרים עלומי שם כמעט בלתי אפשרית ללא מיזמים מעין אלו.

במסגרת המיזם תתקיים תחרות כתיבה יוצרת בקרב עובדיכם. כתבי היד יעמדו לשיפוטו של צוות שופטים, המורכב מאנשי מקצוע בתחום הספרים והספרות. כתב היד הנבחר יזכה את מחברו בליווי צמוד של "אופיר ביכורים" בדרך להוצאה לאור של ספר באורך מלא, והוא יופץ בחנויות הספרים המובחרות הספרים המובחרות ויחולק בקרב עובדי ארגונכם. נוסיף כי הזוכה במקום הראשון יוזמן לחתום בשבוע הספר העברי, וספרו יימצא בדו"ח הספרים הלאומי.

במקום השני יזכה הסופר בספר במהדורה אישית, במקום השלישי יזכה הסופר בקורס כתיבה יוצרת ובשוברים לקניית ספרים בחנות הספרים הייחודית שלנו.

תחרות "סופר נולד" בארגונכם, תעודד יצירת ספרי מקור איכותיים ותסייע להפיק ספרים של יוצרים ישראלים על פי קריטריונים של איכות, ניסיון וביטוי אישי – ולא על פי רייטינג והצלחה מסחרית.

הפעילות הארגונית-תרבותית תתרום ליצירת ספרות מקור ישראלית מעמיקה, רלוונטית, ייחודית ומשמעותית, הקשורה לזהות הישראלית ומורשתה, ותשויך כמובן לחברתכם כמובילת המיזם. התחרות תעסוק בז'אנרים הבאים: ספרות ילדים, סיפורים קצרים ושירה.

שיתוף הפעולה יעניק לארגונכם נדבך נוסף ברמת החדשנות והמיתוג כארגון, שחרת על דגלו את קידום הכתיבה והספרות בקרב יוצרים מתחילים – נושא תרבותי חשוב, שנדחק בשנים האחרונות בידי "כוכבים נולדים", "רוקדים" וכד'.

אנו מאמינים כי חברה יוצרת היא חברה אחראית ויצירתית, רב-גונית ומעניינת מחד, ומאידך בעלת סף אלימות נמוך.

בימים אלה נערכת תחרות "סופר נולד" הארגונית יחד עם חברי הסתדרות המורים. ההיענות וההתרגשות בהסתדרות המורים עצומות, בקרב כלל המשתתפים בתחרות.

נשמח לתאם עמכם פגישה ולקדם גם עם ארגונכם את תחרות "סופר נולד" הבאה.

בברכה,
רותם גלילי, ר' תחום קשרי לקוחות ושיווק . 
טל: 03-5562677 | שלוחה 1
info@ofir.org.il