מדיניות משלוחים:

 

לקוחות יקרים,

 

אנו עושים כל שביכולתנו לספק בהקדם האפשרי!

 

 

 

להלן אפשרויות המשלוח באתר אופיר ביכורים:

 

דואר רגיל ואיסוף עצמי – ללא עלות

משלוח לחו"ל, במידה ואפשרות זו מצוינת בהזמנה  (עד 45 ימי עסקים מרגע החיוב ובהתאם ליעד) – 30 ש"ח עבור כל פריט

 

 

תקנון אתר האינטרנט של אופיר ביכורים

  1. מבוא

הגלישה והשימוש באתר האינטרנט של אופיר ביכורים ("אופיר ביכורים" או  "אופיר תעשיות דפוס והוצאה לאור בע"מ" או "החברה") על תכניו והשירותים הניתנים בו, מהווים הסכמה מראש לכל התנאים הקבועים בתקנון זה.

  1. הגדרות

2.1. "האתר" – אתר האינטרנט של אופיר ביכורים שכתובתו: www.ofir.org.il

2.2. "החוק" – חוק להגנת הספרות והסופרים בישראל (הוראת שעה), התשע"ג- 2013.

2.3 "התקנון"- תקנון אתר האינטרנט כמפורט במסמך זה, כפי שיעודכן מעת לעת על ידי החברה.

2.4. "מנהל האתר"- שירות הלקוחות של החברה

 

  1. הוראות שימוש באתר

3.1. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

3.2. במסגרת הליך רכישת מוצרים באמצעות האתר, על הרוכש למסור פרטים אישיים שלו ולבחור האם ברצונו לקבל מידע על מבצעים, הטבות, אירועים וחדשות בדואר האלקטרוני.

3.3 אין לרשום לאתר האינטרנט אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא ידיעתו.

3.4. הרישום לאתר הוא לשימוש אישי ובלעדי של הלקוח הרשום.

3.5. לקוח שנרשם לאתר אחראי לעדכן את החברה בכל שינוי שיחול בפרטיו האישיים כפי שפורטו בטופס ההרשמה, ובכלל זה בכתובת הדואר האלקטרונית שלו. החברה לא תהיה אחראית לאי קבלת הטבה, דיוור, עדכון או הודעה בקשר עם האתר בגין אי עדכון הפרטים כאמור.

3.6. לקוח שאישר בעת מילוי טופס "צרו קשר" לקבל מהחברה מידע על מבצעים, הטבות, אירועים וחדשות בדואר אלקטרוני, ייכנס למאגר הלקוחות של החברה ויקבל ממנה דואר אלקטרוני ומסרונים מעת לעת. אישור הלקוח לפי סעיף זה יהווה הסכמה לקבלת מידע פרסומי ושיווקי מהחברה כאמור, לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב- 1982. אישור זה יהיה בתוקף עד למועד ביטולו על ידי הלקוח, בהודעה מפורשת לחברה.

3.7. אין לפרסם באתר או להעביר באמצעותו כל מידע בניגוד לדין ובפרט בניגוד לחוק איסור לשון הרע, תשכ"ה- 1965. מבלי לגרוע מכלליות האמור, אין לפרסם באתר או להעביר באמצעותו כל מידע שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת או ברגשות הציבור, בעל אופי מיני, גזעני או בלתי חוקי.

3.8. החברה והנהלת האתר אינם מקבלים על עצמם כל אחריות לתכנים המפורסמים על ידי משתמשי האתר ורשאים למנוע פרסום תכנים המפרים את האמור לעיל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו וכן למחוק תכנים אלה.

3.9. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.

 

הזמנת מוצרים באתר ואספקתם

4.1. ככלל, הספרים המוצעים למכירה באתר אינם בהכרח הספרים המוצעים למכירה בחנויות אופיר ביכורים. טרם הגעה לחנות, מומלץ להתקשר ולברר האם הספר שברצונך לרכוש מוצע למכירה בחנות.  אף קיימת אפשרות שהמחיר של מוצר מסוים באתר יהא שונה ממחירו בחנות.

4.2 גולשי האתר יהיו זכאים לעתים למבצעים והטבות ייחודיים לגולשי האתר בלבד, כפי שיפורסם על ידי החברה מעת לעת. כמו כן, גם במבצעים המשותפים לאתר ולחנות, מגוון הספרים המוצעים לרכישה באתר אינו בהכרח תואם למגוון הספרים המשתתפים במבצעים בחנות. מובהר כי כמות, תנאי וטיב המבצעים וההטבות נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של אופיר ביכורים.

4.3. מובהר כי באתר מפורטים הפרטים הבאים: "מחיר"- המחיר הרגיל של המוצר ללא הנחה (שהינו המחיר בחנויות לספר שאינו במבצע), "מחיר באתר"- המחיר המוצע לצרכן לאחר ההנחות הניתנות באתר.

4.5. כל רכישה באתר האינטרנט תיעשה באמצעות חשבון PAYPAL או בתשלום בכרטיס אשראי רגיל בלבד. לא יתקבל תשלום בכל אמצעי תשלום אחר (לרבות, ומבלי לגרוע, תווי שי, תווי קניה, נקודות, כרטיסי חיוב מיוחדים, כרטיסים נטענים, כרטיסי הנחה ו/או מבצע כלשהם ולרבות כאלה המקנים זכות לכפל הנחות). ברכישה באתר, מוותר בזאת הגולש באתר על כל זכות לרכוש מוצרים באתר באמצעי תשלום שאינו אחד מהמפורטים לעיל.

4.6. מדיניות התשלומים לרכישה בכרטיס אשראי באתר: בקניה של 100 ₪ ומעלה – 2 תשלומים. בקניה של 200 ₪ ומעלה – 3 תשלומים. בקנייה של 300 ₪ ומעלה – 4 תשלומים.

4.7. בסיום ביצוע ההזמנה, יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה שביצע ויהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי החברה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי.

4.8. הזמנה המבוצעת באמצעות אתר האינטרנט תחויב ותישלח ללקוח לאחר איסוף המוצרים והכנתם למשלוח ללקוח. במקרים שבהם לא ניתן לספק מוצר מסוים יישלחו המוצרים הקיימים והלקוח לא יחויב בתשלום על המוצר שלא ניתן לספקו. ניתן להתעדכן בסטטוס ההזמנה בפניה טלפונית לשירות הלקוחות של החברה או דרך אתר אופיר ביכורים.

4.8. זמן האספקה של ההזמנה ועלותה (בהתאם לבחירת הלקוח) הינם: (1) באמצעות דואר רגיל  וכן באיסוף עצמי ללא תשלום נוסף  (2) באמצעות דואר אוויר לחו"ל  במידה וצוין כך בהזמנה– בתוך 21 ימי עבודה ובעלות של 30 ₪ לפריט.

4.9 בביצוע הזמנה לחו"ל, ייתכן שיושתו על המוצר שהוזמן מיסים, היטלים ו/או תשלומים שונים החלים במדינה אליה הוזמן המוצר. תשלומים אלה יחולו על הלקוח בלבד.

4.10.מנהל המועדון ואופיר ביכורים שומרים לעצמם את הזכות להוסיף, לגרוע ולשנות את המבצעים וההטבות המפורסמים באתר בכל עת, על פי שיקול דעתם הבלעדי, לרבות לאחר פרסומם באתר האינטרנט.

 

 

  1. מדיניות החלפת מוצרים שנרכשו באתר

5.1. לא ניתן להחליף ו/או להחזיר ערכות הרשמה, עיתונים, מגזינים, ספרי לימוד, מדריכי נסיעות ומפות.

5.2. בהתאם למדיניות החלפת המוצרים של החברה, ובכפוף לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א- 1981, ניתן להחליף כל מוצר שנרכש באתר האינטרנט של החברה בחנות אופיר ביכורים, בכפוף לתנאים הבאים: (1) המוצר במצב חדש, לא נעשה בו שימוש והוא מצוי באריזתו המקורית. (2) יש ברשותך פתק החלפה ו/או קבלה. (3) ניתן להחליף את המוצר בתוך 30 ימים מיום רכישת המוצרים (המופיע על הקבלה).

5.3. תמורת המוצרים שיוחזרו יינתן מוצר חלופי בהתאם לסכום הרשום בקבלה או לפי ערכו של פתק ההחלפה.

5.4. לקוח המעוניין בקבלת החזר כספי עבור מוצר שנרכש באתר האינטרנט (למעט ספרים הנמכרים ללא אריזה והמוצרים המצוינים בסעיף 5.1. לעיל), יוכל לקבלו בפניה לשירות הלקוחות של החברה ובכפוף לתנאים הבאים: (1) המוצר במצב חדש, לא נעשה בו שימוש והוא מצוי באריזתו המקורית. (2) המוצר נרכש בסכום גבוה מ-50 ₪. (3) יש ברשות הלקוח פתק החלפה ו/או קבלה. (4) ניתן להחזיר את המוצר ולקבל תמורתו החזר כספי בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצרים.

5.5. אופן קבלת ההחזר הכספי: ככל שהלקוח עומד בתנאי סעיף 5.4. לעיל ובהתאם לדין, ההחזר יבוצע באותו האופן בו בוצע התשלום ובתוך 7 ימי עסקים ממועד ביטול העסקה המקורית, בפניה לשירות הלקוחות של החברה.

5.6. מוצרים שנרכשו במבצע או במכירה מיוחדת, מדיניות החלפת/החזרת המוצרים תהיה בהתאם לתקנון המבצע או המכירה המיוחדת, המפורסמים באתר.