דף הבית >  קטלוג >  עיון >> הלנצח נאכל חרב?...
הלנצח נאכל חרב?
ליאור אקרמן
מחיר קטלוגי: 78 ש"ח | מחיר באתר: 58 ש"ח
"לעולם אל תטילו ספק בכך שקבוצה קטנה של אזרחים מודאגים ואכפתיים יכולה לשנות את העולם; זה הדבר היחיד שאי־פעם הביא לשינוי" (מרגרט מיד) בספרו "הלנצח נאכל חרב?" המחבר מניח מראה ברורה בפני מקבלי ההחלטות בישראל, ומצליח לגעת בצורה ישירה בכל בעיותיה המרכזיות של מדינת ישראל, תוך הצבת הנתונים והעובדות כפי שהם. כמו כן, תמצאו בספר הצעות ברורות לפתרונות שיביאו לשינוי המצב ולשיפור איכות חיי האזרחים במדינה. ליאור אקרמן מצליח לפרק ולטפל ביסודיות בכל הבעיות הנוגעות לעצם קיומה של מדינת ישראל, על שלל ההתמודדויות שמולן היא ניצבת לאורך השנים, להאיר באור בוהק את המצב לאשורו ואת הסיבות להיווצרותו, ולהניח מצע רעיוני וקשת שלמה של פתרונות אפשריים לשינוי כולל במצב האומה. כל זאת, בניסוחים ברורים, פשוטים, ישירים וקצרים, המאפשרים לקורא להתחבר בקלות אל לבו של כל נושא, ואל הפתרונות המוצעים.

ליאור אקרמן
הוא סגן ראש אגף לשעבר בשב"כ, והוא שירת במשך רוב חייו כלוחם, כקצין בצה"ל וכבכיר בשב"כ. הוא מרצה בתחומי המזרח התיכון, האסלאם והיהדות והסכסוך הערבי-ישראלי, וכן בתחומי התקשורת ושפת הגוף, המנהיגות והאסטרטגיה. הוא כותב טורים בכמה אמצעי תקשורת, ומשמש פרשן לענייני טרור, מודיעין וערבים. הוא גם עמד בראש תנועת "הדור בקצה המנהרה", ובראש יוזמת "מועצת העם החדשה". היוזמה לכתיבת ספר זה נבעה מפניות רבות של קוראיו בעיתונות הכתובה ושל מאזיניו בתקשורת האלקטרונית, אשר ביקשו לרכז את מכלול התובנות שצבר ושעליהן כתב ודיבר, לכלל חיבור אחד הכולל את תמונת המצב במדינה ואת התשובות האפשריות, המפתיעות והמדהימות לבעיות השונות.הקורא יגלה כי מעבר למה שנחשף בססמאות הפוליטיות והכותרות התקשורתיות, ישנם פתרונות ומענים אמיתיים לרוב אתגרי המדינה.

מירב ואודי יקרים,
כחמישה חודשים עברו מאז יצא לאור ספרי "אני ואחי נגד בן דודי".
היו אלה חודשים של חוויות מרגשות, התנסויות מדהימות בראיונות לרדיו ולעיתונות, היכרויות עם אנשים חדשים שקראו את הספר ופרגנו ובכלל תקופה של התחדשות ועניין.
זה עדיין, כמובן, לא "סיכום", אולם לקראת חג הפסח ראיתי לנכון לשתף אתכם בתחושה המאד נעימה שיצרה אצלי תקופה זו וכן לאחל לכם ולמשפחותיכם חג פסח שמח.
אז שבאמת יהיה חג שמח ואביב מושלם.
אריאל רוניס

אריאל רוניס מחבר הספר "אני ואחי נגד בן דודי" - מכתב תודה
Share