דף הבית >  קטלוג >  עיון >> ניצוצות החיים...
ניצוצות החיים
איריס טוכבנד
מחיר קטלוגי: 70 ש"ח | מחיר באתר: 52 ש"ח
"כששואלים אותי: 'כמה זמן כתבת את הספר הזה?' אני עונה: 'כל חיי'. בספר זה נמצאות המחשבות שלי, האמונות שלי, ההוויה שלי", כך פותחת איריס טוכבנד את ספר הביכורים שלה "ניצוצות החיים" העוסק בתשוקה לחיים טובים ובריאים יותר, בהתמודדות עם היצר הטוב ועם היצר הרע, באהבה, בזוגיות, במשפחה, בילדים ובכל מה שבין לבין במטרה אחת: העצמה אישית, יצירת חיים מלאים ומספקים, מיצוי העצמי ויצירת עתיד טוב יותר עבור כל אחד מאתנו ועבור האנושות בכללותה. בקלילות, בהומור ובפשטות, בגובה העיניים, היא מספרת על חייה, על התמודדותה במשברי החיים ומגישה עצות ותובנות כצידה לדרך עבור כל אדם החפץ באיכות חיים טובה עבור עצמו ועבור יקיריו. ספרה מתובל בסיפורים קצרים, אלו שקראה במהלך חייה ואלו שסיפרו לה מכריה, להמחשת יכולתנו להפיק יותר ממסלול החיים שלנו. "אדם יכול להיות כל מי וכל מה שהוא רוצה. ראשית כול הוא צריך לרצות ולאזור אומץ, להתחיל מאפס וליצור תפיסות עולם שונות, אחרות", היא כותבת על סמך סיפור חייה המציג כיצד אפשר להתרומם כעוף החול וליצור את עצמנו מחדש.

איריס טוכבנד
איריס היא מאמנת אישית המסייעת למתמודדים עם תהליכי שינוי בתחומי חייהם לטובת הובלה לצמיחה, להתפתחות וליצירת שביל המוביל להזדמנויות ומאפשר התבוננות על המציאות בזוויות שונות ליצירת תוצאות אפקטיביות, חיוביות ויצירתיות. הספר נכתב כמה שנים לפני שהחלה לעסוק בתחום, וחזונו אכן מוצא ביטוי ממשי במסלולה כמאמנת אישית. לספר מתווספת ערכת התבוננות ועבודה עצמית המותאמת לתכניו. זו מאפשרת הזדמנות לכל אחד להשקיף על חייו מהצד, לשאול שאלות ולגלות כיצד באים לידי ביטוי אלמנטים שונים בחייו במגמה לשפרם.
...לא הספקנו לנשום כאילו הכול היה אתמול, עם כל המתח הריצות ההוצאה הכספית, הכול קטן אחרי שנכנסים אליכם ומקבלים את היחס המקצועיות של האנשים, העזרה התמיכה.... ההתרגשות הייתה גדולה, הספר נולד "מהצד שלה" ונמכר בשבוע הספר בסטימצקי וגם בצומת ספרים ומשם מהבית החם שלכם, הכול זרם ושרית כבר הבעלים ועורכת התוכן, כתבת עצמאית,מנהלת קהילת הבמה בקפה דה-מרקר, ואין לי ספק אודי שלולא אתה וצוות ההוצאה החלום היה נשאר במגירה.
חברתה של הסופרת שרית שמיר