דף הבית >  קטלוג >  עיון >> להיות השינוי...
להיות השינוי
רקפת בקה מוזס
מחיר קטלוגי: 65 ש"ח | מחיר באתר: 48 ש"ח
ברגעים של שקט יש לך תחושה שיכול להיות יותר טוב. אתה יודע שתוכל להיות כל מה שרק תרצה, כל מה שחלמת אי פעם. עמוק בפנים אתה יודע שזה מגיע לך – מגיע לך להצליח, מגיע לך שיאהבו אותך כמו שאתה, ומגיע לך להגיד בביטחון מלא :"הצלחתי! עשיתי זאת!" השאלה היחידה היא – איך מגיעים לשם? איך לחיות את החיים שאתה כל כך רוצה ולהתגבר על כל הפחדים ,החששות וחוסר הוודאות? הדרך לשם כתובה בספר הזה, והיא בידיך ממש עכשיו. כל שעליך לעשות הוא לבחור ללכת בה, כי הבחירה בחיים היא שלך. זו לא נוסחת קסם, זו דרך מובנת. היא כוללת תהליך עבודה אישי הבנוי משלושה שלבים פרקטיים: • תלמד להתבונן פנימה, לשחרר ולנקות את מה שמונע ממך לממש את חלומותיך • תדייק את בחירותיך ותבחר בעצמך ברצונות שלך, בחלומות וביעדים שלך. • תבנה את הדרך שלך לחלומות שלך ותקיים את מה שהבטחת לעצמך: להיות הכי טוב שאתה יכול.

רקפת בקה מוזס
מפתחת חשיבת" להיות השינוי" – "Be the change", קיבלה בילדותה מסרים ותקשורים מקרוב משפחה שנפטר, ועם השנים איכות התקשור עלתה. כיום היא מתקשרת מלאכים, נשמות נפטרים וישויות אור. בשבע השנים שקדמו לספר עברה התפתחות רוחנית ששינתה את חייה, ובשנת 2015 חוותה אירוע משמעותי שהוביל אותה לכתיבת הספר. כעת היא בוחרת לשתף את הידע הזה אתך. אנשים רבים קראו את הספר ותרגלו את הנאמר בו לפני הוצאתו לאור. לשמחתה הם הצביעו על בהירות התכנים ועל קלות היישום של התרגילים בשגרת החיים היומיומית. הם סיפרו על תוצאות בזמן קצר: שפע, מיקוד, בריאות, שמחת חיים והגשמת חלומות כמוסים. כשספר מסוג זה מגיע לידך – זה סימן. סימן שאתה מוכן לעשות דברים אחרת. סימן שהרגע הזה שחיכית לו, הרגע שבו מישהו מראה לך את הדרך ומנחה אותך כיצד להכניס לחייך את כל הדברים שאתה כל כך רוצה – הגיע. הנה הסימן שחיכית לו – אל תתעלם ממנו! הבחירה בחיים היא שלך.
אודי שלום, הייתי צריכה לכתוב את המכתב הזה מזמן, אבל עכשיו (לפני ראש השנה) זאת הזדמנות פז: כשהחלטתי להוציא לאור ספר כבר הייתי בעלת ניסיון חיים לא מועט, שמבחינתי זה אומר להיות צינית כלפי העולם, לדעת מתי מנסים לרמות אותי, מתי מנסים למכור לי. בקיצור, להיות מספיק מחוספסת כדי לא ליפול בפח. ואז הגעתי לאופיר ביכורים. וכל הציניות שלי נמסה לאט לאט. כי בכל פעם שניסיתי לשכנע את עצמי שהפעולות שלכם הן שיווקיות בלבד, גיליתי שלכל אחד מאנשי הצוות שיצא לי לעבוד מולם, באמת אכפת מהספר שלי. כולם באמת מבקשים את טובתי, ומנסים לסייע ולעזור לי. זה התחיל ממאיה, שנתנה לי תמיכה מתמדת בכל התהליך, הקפידה להדגיש כל דבר ולוודא שאני מבינה כל צעד וצעד, ולתמוך בי גם רגשית כשהיה צריך. המשיך באורנה שהייתה קשובה לגמרי לכל בקשה שלי, וזרמה איתי עם עוד רעיונות. דרך מירב, שהפכה עולמות בשבילי והשיגה תוצאות מדהימות. ועד לכל אחד מהעובדים שבכל פעם שבאתי לקחת עוד קופסא מלאה בספרים, תמיד התנדבו לסייע לי לסחוב הארגז לרכב. אודי, רציתי להגיד לך תודה ענקית! על ליווי צמוד, על השקעה אמיתית. נתתם לי לאורך כל הדרך תחושה של משפחה. ידעתי שאפשר לפנות אליכם בכל שאלה ובכל מצוקה, תמיד אמצא אוזן קשבת, ותמיד יימצא הפתרון לשביעות רצוני. הגשמתם לי חלום, בדרך הכי נעימה שיכולה להיות. לא דמיינתי שאהיה כל כך מרוצה מהתהליך. מאחלת לך ולכל צוות העובדים שנה טובה, שנה פורייה ועסוקה. בידידות, לימור כהן, פקחית לימונדה.
לימור כהן
Share