לפרטים נוספים חייגו

או מלא/י את הטופס ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
שם מלא
טלפון
דוא"ל
מתעניין ב
סיסמת אבטחה
אני מעוניין לקבל עידכונים בדוא"ל

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו בדוא"ל מהדורות עשירות בעידכונים ובטיפים אודות הוצאה לאור

דף הבית >  כתבו עלינו >  תרומה לקהילה
תרומה לקהילה

 

אופיר ביכורים תורמת למחלקה האונקו-גניקולוגית בתל השומר

 

תרומה של ספרים לילדי הדרום יולי 2014

"אופיר ביקורים"- קוראים לך דברים טובים

 

המחויבות הקהילתית והחברתית שלנו הפכה ממורשת אישית לרוח המפעמת בארגון כולו. זוהי מחויבות המבוססת על מסורת של אכפתיות, דאגה ומעורבות בקהילה ערכים אשר הונחלו בארגון מאז הקמתו. כיום בהיותנו בית תרבות והוצאה לאור המוביל בישראל ליוצרים בראשית דרכם, לנוכחותנו במקום מסוים כמעסיק המעורב חברתית, יש השפעה רבה. אנו מודעים להשפעה זו ובוחרים למקם אותה במקום בו היא נחוצה ביותר.מעורבות ואחריות חברתית הינם ערכים מרכזיים בעבודתה של בית ההוצאה לאור ליוצרים בראשית דרכם כ"אופיר ביכורים". במסגרת התרבות הארגונית , יוזמת אופיר ביכורים פרויקטים חברתיים, אנושיים וחינוכיים בהם היא נוטלת חלק.
אופיר ביכורים מעודדת יוזמות אלה מתוך תפיסה שפעילויות של תרומה לקהילה מחזקות את הקשר של הארגון ועובדיו עם הסביבה ואת תחושת הסיפוק והשייכות בקרב העובדים.

אופיר ביכורים תורמת למחלקה האונקו-גניקולוגית בתל השומרניידת "אופיר ביקורים- קוראים לך דברים טובים"
לצד כל פעילויות אלו ממשיכה החברה בהירתמותה למען החברה על ידי מתן תרומות לחולים, נזקקים עם דגש על אוכלוסיות בפריפריה . החברה יזמה את פרויקט ניידת "אופיר ביקורים- קוראים לך דברים טובים" במסגרת הפרויקט אופיר ביכורים מגיעה למקומות שונים בארץ ומקיימת הפנינג צבעוני לילדים, הכולל : דוכנים מפנקים של :שערות סבתא ופופקורן ומכירה של ספרים בעלות מוזלת, לטובת עידוד הקריאה ומכוונות לספר . לניידת הביקורים, מצטרפים ידוענים מתחומים שונים, המעצימים את החוויה.

השחקנית, שרון אלימלך, מתלווה לניידת המעשים הטובים של אופיר בבית החולים לילדים "דנה".


תרומה לחברה – עידוד התרבות וקידום הקריאה

 

 

 

אופיר ביכורים תרמה ערכות למידה לילדי המחלקה האונקולוגית בבית החולים שניידר - כנסו לכתבה.

 

תרומה של ספרים עבור הנערים והנערות בנווה אלישיב קהילת האומנה לנוער 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאודי שלום תודה רבה על התייחסותך. אמנם הכתיבה היא שלי אך ההוצאה שאתה מנהל עשתה עבודה לא מבוטלת וההצלחה שייכת לשנינו. הדרך הייתה ארוכה ומייגעת אך מלאה בסיפוק והתוצאה נפלאה! אני גאה להציג בכבוד את הספר שלי עם שם ההוצאה שלך אופיר החגיגה תהיה גדולה בבאר-שבע כי אני פותחת את שבוע הספר העברי כאן . יעמוד דוכן מכירה ובקיצור גאווה! בהערכה וכבוד
שוש רואימי מחברת "אישה גאה מהאטלס"
Share