לפרטים נוספים חייגו

או מלא/י את הטופס ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
שם מלא
טלפון
דוא"ל
מתעניין ב
סיסמת אבטחה
אני מעוניין לקבל עידכונים בדוא"ל

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו בדוא"ל מהדורות עשירות בעידכונים ובטיפים אודות הוצאה לאור

דף הבית >  כתבו עלינו >  תרומה לקהילה
תרומה לקהילה

 

אופיר ביכורים תורמת למחלקה האונקו-גניקולוגית בתל השומר

 

תרומה של ספרים לילדי הדרום יולי 2014

"אופיר ביקורים"- קוראים לך דברים טובים

 

המחויבות הקהילתית והחברתית שלנו הפכה ממורשת אישית לרוח המפעמת בארגון כולו. זוהי מחויבות המבוססת על מסורת של אכפתיות, דאגה ומעורבות בקהילה ערכים אשר הונחלו בארגון מאז הקמתו. כיום בהיותנו בית תרבות והוצאה לאור המוביל בישראל ליוצרים בראשית דרכם, לנוכחותנו במקום מסוים כמעסיק המעורב חברתית, יש השפעה רבה. אנו מודעים להשפעה זו ובוחרים למקם אותה במקום בו היא נחוצה ביותר.מעורבות ואחריות חברתית הינם ערכים מרכזיים בעבודתה של בית ההוצאה לאור ליוצרים בראשית דרכם כ"אופיר ביכורים". במסגרת התרבות הארגונית , יוזמת אופיר ביכורים פרויקטים חברתיים, אנושיים וחינוכיים בהם היא נוטלת חלק.
אופיר ביכורים מעודדת יוזמות אלה מתוך תפיסה שפעילויות של תרומה לקהילה מחזקות את הקשר של הארגון ועובדיו עם הסביבה ואת תחושת הסיפוק והשייכות בקרב העובדים.

אופיר ביכורים תורמת למחלקה האונקו-גניקולוגית בתל השומרניידת "אופיר ביקורים- קוראים לך דברים טובים"
לצד כל פעילויות אלו ממשיכה החברה בהירתמותה למען החברה על ידי מתן תרומות לחולים, נזקקים עם דגש על אוכלוסיות בפריפריה . החברה יזמה את פרויקט ניידת "אופיר ביקורים- קוראים לך דברים טובים" במסגרת הפרויקט אופיר ביכורים מגיעה למקומות שונים בארץ ומקיימת הפנינג צבעוני לילדים, הכולל : דוכנים מפנקים של :שערות סבתא ופופקורן ומכירה של ספרים בעלות מוזלת, לטובת עידוד הקריאה ומכוונות לספר . לניידת הביקורים, מצטרפים ידוענים מתחומים שונים, המעצימים את החוויה.

השחקנית, שרון אלימלך, מתלווה לניידת המעשים הטובים של אופיר בבית החולים לילדים "דנה".


תרומה לחברה – עידוד התרבות וקידום הקריאה

 

 

 

אופיר ביכורים תרמה ערכות למידה לילדי המחלקה האונקולוגית בבית החולים שניידר - כנסו לכתבה.

 

תרומה של ספרים עבור הנערים והנערות בנווה אלישיב קהילת האומנה לנוער 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אודי שלום, הייתי צריכה לכתוב את המכתב הזה מזמן, אבל עכשיו (לפני ראש השנה) זאת הזדמנות פז: כשהחלטתי להוציא לאור ספר כבר הייתי בעלת ניסיון חיים לא מועט, שמבחינתי זה אומר להיות צינית כלפי העולם, לדעת מתי מנסים לרמות אותי, מתי מנסים למכור לי. בקיצור, להיות מספיק מחוספסת כדי לא ליפול בפח. ואז הגעתי לאופיר ביכורים. וכל הציניות שלי נמסה לאט לאט. כי בכל פעם שניסיתי לשכנע את עצמי שהפעולות שלכם הן שיווקיות בלבד, גיליתי שלכל אחד מאנשי הצוות שיצא לי לעבוד מולם, באמת אכפת מהספר שלי. כולם באמת מבקשים את טובתי, ומנסים לסייע ולעזור לי. זה התחיל ממאיה, שנתנה לי תמיכה מתמדת בכל התהליך, הקפידה להדגיש כל דבר ולוודא שאני מבינה כל צעד וצעד, ולתמוך בי גם רגשית כשהיה צריך. המשיך באורנה שהייתה קשובה לגמרי לכל בקשה שלי, וזרמה איתי עם עוד רעיונות. דרך מירב, שהפכה עולמות בשבילי והשיגה תוצאות מדהימות. ועד לכל אחד מהעובדים שבכל פעם שבאתי לקחת עוד קופסא מלאה בספרים, תמיד התנדבו לסייע לי לסחוב הארגז לרכב. אודי, רציתי להגיד לך תודה ענקית! על ליווי צמוד, על השקעה אמיתית. נתתם לי לאורך כל הדרך תחושה של משפחה. ידעתי שאפשר לפנות אליכם בכל שאלה ובכל מצוקה, תמיד אמצא אוזן קשבת, ותמיד יימצא הפתרון לשביעות רצוני. הגשמתם לי חלום, בדרך הכי נעימה שיכולה להיות. לא דמיינתי שאהיה כל כך מרוצה מהתהליך. מאחלת לך ולכל צוות העובדים שנה טובה, שנה פורייה ועסוקה. בידידות, לימור כהן, פקחית לימונדה.
לימור כהן
Share