דף הבית >  קטלוג >  ילדים ונוער >> אני רק רוצה להיות אנ...
אני רק רוצה להיות אני
גלית צוק
מחיר קטלוגי: 59 ש"ח | מחיר באתר: 53 ש"ח
אֲנִי רַק רוצה לִהְיוֹת אֲני הוא ספר הילדים הטרנסי הראשון בישראל. בספר שלושה סיפורים מחורזים. שניים מובאים מנקודת מבטם של ילדים טרנסג'נדרים, והשלישי מנקודת מבטה של ילדה לאישה טרנסג'נדרית המתמודדת עם אביה שיצאה מהארון כאישה טרנסג'נדרית. שלושת הסיפורים מבוססים על אירועים שקרו במציאות ומבטאים התמודדות עם הדיסוננס בין נפש לגוף. בסוף כל סיפור מוגשות שאלות למחשבה ולדיון.

הספר מוגן בחוק הספרים החדש

גלית צוק
נשואה באושר לעמית, אישה טרנסג'נדרית. הן נהנות מהורות ביולוגית לארבעה ילדים משותפים. גלית היא יזמת ופעילה חברתית (סבתוש להשכרה, סבתושף, בצפר לשת"פים, פורום הנשים המצליחות בצפון, עמותת "גאווה ישראלית"); מקדמת יוזמות חברתיות ובלוגרית בפורטלים ובמגזינים אינטרנטיים; כותבת בנושאים הקשורים לעוולות חברתיות וקהילתיות. גלית מספרת: "עם יציאתה של עמית מהארון החלטנו להקדיש את מרצנו ופועלנו למען הקהילה היפה והצבעונית בעולם, הקהילה הגאה – הקהילה שלנו. במסגרת הפעילות היזמית-חברתית הקמנו את עמותת 'גאווה ישראלית' הפועלת למען קידום קהילה להט"בית חזקה בפריפריה. "עמית ואני סיימנו את הכשרתנו כיועצות זוגיות ומשפחתיות, ותחום המומחיות שלנו הוא תמיכה במשפחות ובזוגות חברי הקהילה הגאה וכן ליווי משפחות וזוגות שמתמודדים ומתמודדות עם משברים זוגיים ומשפחתיים יוצאי דופן או בזוגיות נגד הזרם."
אזל מהמלאי
לאודי שלום תם שבוע הספר. מצאתי, כמובן,את ספרי על דוכנכם בין יתר הספרים ורחב לבי. היו שדפדפו,היו שרכשו וישנם חברים וקרובים ,ביניהם מורי בית ספרי לשעבר,שנהנו מהענקתו להם. יותר מכל נהניתי מדפדוף בו אחרי הוצאתו לאור. כך קיוויתי לראותו ולהנות הנאה אישית מיצירה ראשונית. תודה על קבלת הפנים המקצועית והלבבית,על העריכה, העימוד וההגהה. ולבסוף, על תוצר שאהבתי. בברכה יהבי שגיב
יהבי שגיב
Share