לפרטים נוספים חייגו

או מלא/י את הטופס ונציגנו ישובו אליכם בהקדם
שם מלא
טלפון
דוא"ל
מתעניין ב
סיסמת אבטחה
אני מעוניין לקבל עידכונים בדוא"ל

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו בדוא"ל מהדורות עשירות בעידכונים ובטיפים אודות הוצאה לאור

דף הבית >  אודות >  מי אנחנו
מי אנחנו

אופיר ביכורים הינה ההוצאה המובילה בישראל, בתחום יוצרים בראשית דרכם. מאז שנוסדה ההוצאה בשנת 2005, ע"י מנכ"ל ההוצאה ובעליה, אודי אוחנה, יצאו לאור מאות כותרים במגוון ז'אנרים שאת מרביתם ניתן לראות בקטלוג שבאתר. אודי אוחנה הינו דור שני למפעל משפחתי שהוקם בשנת 1955. משחר נעוריו התוודע אודי אוחנה לענף ההוצאה לאור והדפוס ונחשב לבעל ידע וניסיון רב בתחום.

המודל הייחודי, המשלב בין בית הוצאה לאור לבין מערך יצור שלם הכולל בתוכו בית דפוס אופסט ודיגיטלי, מחלקה לעיצוב גרפי, כריכה וגימור ושירותי יחסי ציבור ושיווק, מאפשר נוחות מרבית למחבר מחד ומאידך השתתפות מקרוב בכל תהליכי הוצאת הספר לאור. בהוצאת אופיר ראו אור ספרים מסוגים שונים, כגון: פרוזה, ספרי ילדים ונוער, שירה, ביוגרפיות, עיון ותיעוד, בישול, מדע בדיוני ועוד.

 אם כבר ניסית בעבר להגיש את יצירתך למו"ל ונענית בשלילה, או נדרשת לשלם סכומי עתק; אם רצית ולא העזת לנסות, זה הזמן להגשים חלום ולהוציא את יצירתך לאור-בתנאים נוחים ובמחירים סבירים.

הנך מוזמן לחוות חוויה מרתקת ומרגשת, במסגרתה תוכל ליטול חלק בכל שלבי הייצור של יצירתך, החל משלב העריכה הלשונית, עבור בהדפסה וכלה בכריכה. ספרים אשר יעמדו בסטדנרטים הנדרשים, יזכו להפצה בחנויות הספרים המובחרות.

 לרשותך שלושה מסלולי הוצאה לאור:

ספר במתנה - סיפור או שירה, פרי עטך, שתעניק לאהוב/ה כמתנה לציון יום נישואין, יום הולדת או כל מאורע אחר. הספר יהיה בעל חזות ותוכן מכובדים כמו כל ספר הנמכר בחנות ספרים. ניתן להזמין החל מעותק אחד וכלה בעותקים ספורים.

 ספר במהדורה אישית - מהדורה שתזכה לעריכה מקצועית בדומה למהדורה מסחרית, ומיועדת לחלוקה בקרב בני המשפחה וחוג המקורבים. היקף מהדורה כזו מסתכם בדר"כ בעשרות עותקים.

דוגמאות למהדורות אישיות: אוטוביוגרפיות, וביוגרפיות, ספרי הנצחה ושורשים, ספרי מתכונים, ביוגרפיות עסקיות ואנתולוגיות לארגונים, בהם נוטלים חלק כל עובדי החברה. ולאלה שאינם בקיאים במלאכת הכתיבה או שזמנם אינו מרשה זאת, ניתן להקצות "סופר צללים" שילווה את המחבר בראיונות ובשכתוב החומרים, עד להוצאת ספר לאור.

הוצאה לאור במהדורה מסחרית - החל מ-300 עוותקים, אשר יופצו, וזאת במידה ויתאימו, בחנויות הספרים המובחרות ויזכו למערך יחסי ציבור וקידום מכירות. כל מחבר במסלול זה זכאי למיני-סייט שיוצג כחלק מאתר אופיר הוצאה לאור. המחברים יוזמנו לחתום על ספריהם בביתן אופיר הוצאה לאור, בו מציגה הוצאת אופיר מידי שנה במסגרת שבוע הספר העברי.

יש לציין כי עלויות מימון ההפקה וההוצאה לאור, חלות על המחבר. מנגד, יקבל המחבר את כל התמורות ממכירת ספריו (בניכוי עמלות המפיצים השונים). הזכויות תשארנה בידי המחבר.

הוצאה לאור במהדורה אלקטרונית - אופיר ביכורים מתחדשת וצועדת עם הזמן.
מהיום, תוכלו להצטרף למסלול הפקה והפצת ספרכם במהדורה אלקטרונית.
אנו פותחים בפניכם ערוץ מכירה והפצה חדש אשר באמצעותו תוכלו להגיע למספר רב של קוראים בארץ ובעולם!
מסלול זה מתאים הן לספרים שיצאו במהדורות מסחריות והן לספרים שיצאו במהדורות אישיות. 

אודי ,ידידי. אני רוצה שוב להודות לך ולכל הצוות הנהדר שלך, על הערב המיוחד שחגגנו אתמול, אנשים רבים ציינו את ניהול הערב ע"י וכן את האופי המיוחד של המקום שבנית, יישר כוח!!
תודות על ערב השקת ספרו של אמנון הירשפלד באופיר ביכורים
Share